Ventilátory

VENTILÁTORY PRO KONVEKTORY

Správný ventilátor zajišťuje inteligentní cirkulaci vzduchu, takže se teplo nedrží u stropu, ale je rovnoměrně rozmístěno po celém pokoji.

vent_03

Řešení pro konvektory bez ventilátoru

Máte podlahový konvektor, který nestíhá vytopit celou místnost? Naše ventilátory mu přidají až 500 procent tepelného výkonu, a to za menší spotřebu elektrické energie, než má vypnutá televize! S našimi ventilátory se nemusíte bát ani nadměrného hluku. Neuslyšíte je při maximálních otáčkách ve dne, ani při minimálních v noci.

Řešení pro konvektory s nevhodným ventilátorem

Ruší vás stávající ventilátor nadměrným hlukem a jeho výkon nestojí za řeč? Přijďte se podívat na ventilátory Elsymco! Kromě toho, že jsou naprosto tiché, zajistí zvýšení výkonu o 50 – 200 procent při výrazně nižší elektrické spotřebě. S ventilátory od Elsymca už nebudete muset usínat se špunty v uších.

Úspora energie i financí

Elsymco ventilátory působí mírnou cirkulaci vzduchu, díky čemuž dochází ke snížení vyšší teploty u stropu a zároveň ke zvýšení teploty u podlahy. Významnou výhodou je především úspora na neustále se zvyšujících nákladech za vytápění.

 

Technické parametry

Pokud uvažujete o výměně vašich stávajících ventilátorů nebo byste rádi váš konvektor osadili naším ventilátorem, prosím kontaktujte nás a osobně projednáme vhodnost a možnost instalace

Energetická třída: AAA, možnost napájení z fotovoltaických článků
Hladina hluku: 22dBa – 38dBa

 

Nabízíme vám ventilátory ke klasickým litinovým, deskovým a jiným radiátorům. Aktivátory jsou vhodné ke všem zdrojům sálavého tepla